Перший матч єврокубка – виграли | Львівська мануфактура новин
Перший матч єврокубка – виграли
08 Листопада, 20:35

Волейболісти львівського клубу «Барком-Кажани» перемогли швейцарську «Лозанну» у стартовому матчі Кубка Європейської конфедерації волейболу

Львівські «Кажани» вже втретє куштують європейської арени. З першого разу дійшли лише до 1/32 фіналу, минулого року уже пробилися до 1/16.

У цьому сезоні підопічні Угіса Крастіньша розпочали матч 1/32 Кубка ЄКВ доволі впевнено. Хоч гравці Лозанни і відкрили рахунок та відірвалися на кілька балів, господарі швидко взяли ситуацію в свої руки та впевнено записали перший сет на свою користь – 25:16. Відносно легко далася і друга частина зустрічі. Наші хлопці і добре подавали, і чудово працювали у нападі.

У підсумку – 25:21.
Наприкінці третього періоду капітан «Кажанів» травмував ногу, тому далі лише спостерігав за матчем з-поза меж майданчика. Відсутність одного з ключових гравців дещо підірвала впевненість команди і наступні два періоди гравці «Лозанни» зуміли відіграти.

Отож долю поєдинку вирішували вже у «золотому» сеті. Тут уже львів’яни не підвели – на табло 16:14 і перемога в матчі – за «Кажанами».

14-го листопада у Швейцарії відбудеться матч-відповідь, саме тоді команди і вирішать долю путівки до 1/16 фіналу Кубка ЄКВ.