Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Перший нардеп-кнопкодав нової Ради погрожував журналістам – «Чесно» (ВІДЕО)
11 Вересня, 07:51

Перший нардеп-кнопкодав нової Ради погрожував журналістам – «Чесно» (ВІДЕО)

Громадський рух «Чесно» зафіксував перший випадок кнопкодавства у Верховній Раді 9-го скликання.

Статтю 84 Конституції порушив позафракційний нардеп, мажоритарник-самовисуванець з Донеччини Олександр Ковальов.

Ковальов тиснув кнопку на місці іншого позафракційного мажоритарника з Донецької області – Максима Єфімова.

«Там видно, що я кнопку натиснув? Погано, дуже жахливо… Якщо взяти систему зважування гріхів, що порушено за якісь періоди, то нехай це буде найменший гріх, тому що вже порушено більше… Якщо вже боротися за Конституцію, то давайте з більшого боротися, а кнопка…», – заявив Ковальов.

 

«Магія була в тому, що я заліз під ручку і натискав на кнопку… Я був під столом і натискав на кнопку. Відчепіться від мене, будь ласка», – заявив Єфімов.

Громадський рух “Чесно” розцінює як погрозу слова та дії Ковальова стосовно своїх аналітиків, які спіймали цього нардепа на кнопкодавстві.

У кулуарах парламенту Ковальов підійшов до журналістів “Чесно” із запитанням, навіщо опублікували новину про порушення ним процедури під час голосування. Нардеп запитав місце народження журналістів, сфотографував журналіста Олександра Саліженка на свій телефон і надіслав фото комусь у месенджері. На запитання журналіста, чи можна розцінювати це як погрозу, Ковальов відповів: “Ми ще зустрінемося і детально про це поговоримо”

«”Рух “Чесно” розцінює це як погрозу нашим журналістам за виконання професійної діяльності відповідно до статті 345-1 КК України “Погроза або насильство щодо журналіста”, відповідно до чого була подана заява про злочин до правоохоронних органів”», – йдеться в заяві ГО.

 

Фото: Чесно

Схожі новини