Перший покинутий автомобіль у Львові вже евакуювали | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Перший покинутий автомобіль у Львові вже евакуювали
12 Листопада, 19:00

Перший покинутий автомобіль у Львові вже евакуювали

Марта Занюк

Він стояв на вул. К. Левицького і порушував правила дорожнього руху

Власника цього авто знайти не вдалося.  Загалом у списку покинутих автівок, який подають районні адміністрації, є 67 машин по всіх районах Львова.

«Півроку тому в Києві на дитячому майданчику стояло покинуте авто, в якому вибухнула вибухівка. Внаслідок цього постраждало п`ятеро дітей.

Тому, з огляду на безпеку львів’ян та на санітарний стан міста, прийняли рішення про евакуацію таких авто.

Крок за кроком, до нового року ми приберемо всі, і далі будемо слідкувати, щоб ніхто не залишав своє майно», – повідомив заступник міського голови Львова з питань житлового-комунального господарства Сергій Бабак.

Машини, які евакуйовують в першу чергу:  які перешкоджають  проїзду, прибиранню та які порушують правила благоустрою (стоять в парках, на газонах, дитячих майданчиках).

У списку є тільки авто, що стоять вже роками.

Та, наприклад, якщо видно, що машина доглянута, але в мешканців є підозри, що вона покинута, то на неї вішатимуть оголошення з проханнями забрати, інакше доведеться евакуювати.

Евакуатори забирають машини на спецмайданчик, там вони стоятимуть не більше року.  Якщо до того часу власник не з`явиться, тоді вже вирішуватимуть що робити: утилізовувати чи оцінювати і продавати.

Але якщо ж власник захоче забрати авто, він може звернутися в управління безпеки міста, йому випишуть штраф за адміністративне порушення у розмірі 255 грн.

За послуги евакуатора на переміщення на спецмайданчик доведеться заплатити 720 грн.

Перебування на штрафмайданчику  протягом семи  днів коштує 144 грн за добу,  після цього терміну по 24 грн за добу.

«Якщо автомобіль стоїть декілька років, але не перешкоджає благоустрою та не порушує правил дорожнього руху, ми не маємо права його забирати», – зазначив  начальник управління безпеки міста Юрій Діль.

Представник управління безпеки міста Богдан Мільяр також додав, що для великогабаритних авто залучатимуть приватні евакуатори, які мають технічні можливості для цього.

 

Відео