Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Перший у світі мобільний спортивний додаток міста запрацює у Львові
13 Серпня, 20:46

Перший у світі мобільний спортивний додаток міста запрацює у Львові

Для львів’ян розробляють перший спортивний додаток ʺЛьвів Спортивнийʺ. Такою була ініціатива управління молоді і спорту Львівської міської ради, передає пресслужба.

Зараз над його розробкою працює американська компанія Uventex.

ʺПерш за все у нас виникла ідея максимально оцифрувати Кубки Львова, адже багато видів спорту досі не мають програмного забезпечення. Я почав вести перемовини з компанією Uventex, яка професійно цим займається. Вони погодились, почали дуже плідно працювати з деякими федераціями, і самі запропонували створити таку програму. Я давно мріяв про такий додаток для Львова, тож ми почали працювати над його створеннямʺ, — розповів начальник управління молоді і спорту Антон Нікулін.

У додатку буде розширений пошук спортивних секцій, шкіл та клубів Львова. Їх можна буде класифікувати по видах спорту та географії розташування. До кожного такого спортивного закладу буде прикріплено контактну інформацію та можливість переходу на його сторінку в мережі.

Окрім того в додатку буде активна стрічка спортивних новин. Це дасть можливість анонсувати всі заходи, які відбуватимуться у Львові, що зможе залучити до їх участі ще більше учасників. В подальшому цей додаток буде розростатись та збільшувати свою інформативність.

За словами начальника управління молоді і спорту Антона Нікуліна, у майбутньому в додатку буде інформація про всі фітнес-центри, спортзали та спортивні майданчики у місті.

ʺАналогів цьому додатку в Україні не існує, відтак ми є першопрохідцями в цьому питанні. Це буде такий перший спортивний додаток для міста. Зараз ми чекаємо перший реліз додатку, який будемо підкориговувати, допрацьовувати, а в подальшому наповнювати. Плануємо, що в найближчі місяці він вже буде готовийʺ, — додала головна спеціалістка управління молоді і спорту Віра Передерій.

Зазначимо, що жодних коштів з бюджету на створення мобільного додатку ʺЛьвів Спортивнийʺ витрачено не буде.

 

Фото: ілюстративне.

Схожі новини