У четвер, 25 вересня, у Львові представлять проєкт терапевтичного скверу «Жити зараз», який стане першим в Україні простором для відновлення онкопацієнтів. Його планують облаштувати біля Львівського онкоцентру, що на вул. Гашека, 2А. Про це повідомляє Львівська міська рада.
Онкопацієнти проходять тривалий і виснажливий шлях лікування, який потребує не лише медичної, а й психологічної підтримки. Сквер передбачає зони відпочинку, доріжки з мотиваційними фразами, терапевтичне садівництво, альтанку, фонтан, простір для заходів і майстер-класів.
Вартість проєкту становить 67 млн грн. Для збору коштів відомий шеф-кухар Євген Клопотенко разом із симфонічним оркестром INSO-Львів організовують благодійну вечерю «Тиха симфонія життя». Сквер облаштують за позабюджетні кошти, замовником робіт виступає Сихівська районна адміністрація. Проєкт базується на досвіді США та Канади, де вже функціонують 24 подібні простори.