Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Першим заступником керівника Мінрегіону стане львів’янин Василь Лозинський
26 Лютого, 19:25

Першим заступником керівника Мінрегіону стане львів’янин Василь Лозинський

Кабінет міністрів погодив кандидатуру Василя Лозинського на посаду заступника міністра розвитку громад та територій України. Відповідне рішення ухвалили на сьогоднішньому засіданні КМУ.

Василь Лозинський вже встиг підтвердити своє призначення.

До слова, 34-річний Василь Лозинський є першим заступником голови Львівської ОДА. Крім того, очолював міжвідомчу робочу групу, яка власне займалася питаннями адміністративно-територіального устрою області.

Василь Лозинський родом з Мостиськ. Закінчив Львівський національний університет Франка, де здобув освіту економіста-міжнародника. Також має юридичну освіту.

Лозинський встиг попрацювати спеціалістом відділу міжнародних зв’язків Львівського університету внутрішніх справ. А також на різних посадах у Міністерстві фінансів України.

До призначення першим заступником голови ЛОДА був виконавчим директором Обласної асоціації місцевих рад Ради Львівщини.

Одружений, має сина і доньку.

Нагадаємо, на початку лютого Верховна Рада звільнила міністерку розвитку громад і територій Альону Бабак і призначила замість неї львів’янина Дениса Шмигаля. Таке рішення прийняли на пленарному засіданні парламенту. Шмигаль також став віцепрем’єр-міністром. Альона Бабак цю посаду не обіймала.

Схожі новини