Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Перинатальному центру знову шукають керівника
31 Жовтня, 14:21

Перинатальному центру знову шукають керівника

В облраді оголосили повторний конкурс

Львівський обласний перинатальний центр запрацював кілька місяців тому, однак постійного керівника заклад так і не отримав. Зараз в обласній раді оголосили про новий конкурс на цю посаду.

Заступник голови облради Володимир Гірняк пояснив затримку із проведенням конкурсу тим, що потрібен був час, аби заклад запрацював.

Ми дали старт конкурсу на заміщення посади директора КЗ ЛОР «Львівський обласний перинатальний центр». До 20 листопада претенденти можуть подавати свої пропозиції. 23 листопада відбудеться перше засідання конкурсної комісії, далі – громадське обговорення. Сподіваюся, що цього разу ми визначимося з керівником. Переможе найсильніший», – сказав Володимир Гірняк.

15409042515bd8553b1f5e0

Додамо, що перипетії із попереднім конкурсом тривали довго. Під час реконструкції самого перинатального колектив закладу мав конфлікт із директоркою Ларисою Янів. Відтак вона не подавала свою кандидатуру на конкурс.

Тоді за крісло керівника оновленого перинатального змагалися три людини. Це Ірина Біль, яка працювала у закладі завідувачем гінекологічного відділення, Марія Малачинська, котра керує Львівським обласним центром репродуктивного здоров’я населення та Дзвенислава Москвяк-Лесняк, лікарка пологового на Мечнікова.

Комісія засідала кілька разів. Однак жодній із кандидаток так і не дали добро стати директором перинатального центру.

Засідання проводились на підвищених тонах. Сторони звинувачували одні одних у нечесному намаганні заволодіти перемогою.

25 квітня комісія оголосила конкурс таким, що не відбувся. Тоді призначали тимчасового керівника – Ігоря Потапова.

Львівський обласний перинатальний центр реконструювали кілька років. Спочатку тут заморозили роботи через кризу і брак коштів. Після того, як їх відновили, кілька разів довелось переносити дату відкриття лікарні. Врешті, у квітні її таки відкрили. На урочистостях побував навіть Президент Порошенко. Хоча станом на той день заклад ще не працював.

Зараз там триває друга черга реконструкції.

Схожі новини