Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Петицію про порятунок захисників Маріуполя підписали вже понад 1 млн людей: як підтримати
10 Травня, 12:36

Петицію про порятунок захисників Маріуполя підписали вже понад 1 млн людей: як підтримати

Уже понад мільйон людей підписали онлайн-петицію з вимогою врятувати оточений російськими окупаційними військами й майже повністю зруйнований Маріуполь. Створили її та закликали підтирмати активісти, політики та знаменитості, а також організації, яким не байдуже доля міста. Рідні захисників міста благають усіх підписати її, адже це наразі єдина надія врятувати воїнів.

Автори вимагають від ООН та світових лідерів розпочати негайну процедуру extraction, яка має допомогти в евакуації. Зокрема, така процедура передбачає вивезення, виведення військових та цивільних із місця бойових дій у безпечну зону – на територію третьої держави. Її вже застосовували у 1940 році для виведення англо-французьких військ із Дюнкерка.

Кожна хвилина зволікання може вартувати величезних втрат з боку всіх, хто знайшов укриття на території заводу. За умови негайної допомоги міжнародних діячів у нас все ще є можливість врятувати життя людей. Ми закликаємо до рішучих дій міжнародної спільноти, – зазначається в петиції.

Підтримати петицію можна за посиланням. Опісля варто обов’язково підтвердити підписання у листі на електронній пошті, що надійде від організації.

Схожі новини