Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Петиція за відставку Зеленського набрала майже вдвічі більше голосів, ніж потрібно
24 Травня, 14:30
logo-black

Петиція за відставку Зеленського набрала майже вдвічі більше голосів, ніж потрібно

Антоніна Скляренко

Понад 47 тисяч голосів набрала петиція про відставку новообраного Президента Володимира Зеленського. Запустили її в понеділок 22 травня. Необхідно було зібрати 25 тисяч голосів підтримки. До закінчення терміну голосування залишається 91 день.

Автор петиції – Максим Безрук. У тексті, викладеному на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України, він написав:

«Вельмишановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особа зовсім не об’єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію. Користаючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Ви почали приписувати народній волі власні забаганки. Складається неприпустима ситуація, коли “слуга народу” не має моральних зобов’язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України!»

В перший же день публікування петиція стрімко почала отримувати підтримку. Свої голоси віддавали ті, хто не задоволений першими політичними кроками новообраного Президента. На цей момент петиція вже набрала 48 873 голоси. Це більше, ніж потрібно. Для розгляду клопотання необхідно 25 тисяч.

Проте у команді Володимира Зеленського не сильно засмучені із цього приводу. Вчора у програмі «Право на владу» очільник Адміністрації президента Андрій Богдан сказав, що сприймають підписи під петицією не більше, ніж за жарт.

“Розцінюємо цю петицію як жарт, можливо, навіть як смішний жарт. Законом передбачені випадки, коли закінчуються повноваження президента і такі петиції не є підставою для реагування шляхом закінчення повноважень президента”, – сказав Богдан.

До речі, наступного дня, 23 травня, прихильники Зеленського зареєстрували свою петицію на цьому ж сайті. Пропонують скасувати клопотаня «За відставку Президента України». Ця пропозиція має зараз трохи меншу підтримку.

  • 0
  • 1067
Схожі новини