Підтримати проект
регіональні новини
ПФК «Львів» на виїзді поступився «Зорі»
24 Квітня, 20:29

У матчі 25-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги професійний футбольний клуб «Львів» поступився луганській «Зорі». Поєдинок відбувся у Запоріжжі.

Від початку зустрічі  львів’яни намагалися швидко працювати з м’ячем у стадії володіння та пресингувати суперників. Однак попри створені моменти їм бракувало влучності. Тим не менше, на 42-гій хвилині підопічним Богдана Блавацького вдалося розмочити рахунок. Бруно на ближній стійці відгукнувся на навісну подачу зі штрафного і переправив м’яча у дальній нижній кут.

На жаль, по перерві городянам не вдалося втримати перевагу. На 56-тій хвилині Пилип Будківський після навісної передачі зрівняв рахунок. А на 90-тій хвилині вже «городяни» допомогли команді з Луганська вирватися вперед. Після порушення правил гравцями ПФК «Львів» арбітр призначив пенальті. Олександр Караваєв із завданням впорався. У підсумку – перемога «Зорі» – 2:1.

У наступному турі ПФК «Львів» у рідних стінах прийме київське «Динамо». Матч відбудеться 28 квітня.