04 Травня, 21:40
logo-black

Софія Козаренко

У 27-му турі Української Прем’єр-ліги професійний футбольний клуб «Львів» на виїзді зіграв з донецьким «Шахтарем».

Поєдинок був багатий на голи, щоправда м’яч залітав лише у ворота львів’ян. На 17-тій хвилині гравець ПФК «Львів» Алваро забив автогол. До свистка на перерву підопічні Богдана Блавацького зрівняти рахунок не змогли.

Натомість по перерві гравці «Шахтаря» показали потужну гру. На 51-шій хвилині Веллінгтон Нем подвоїв перевагу, а ще через три хвилини у воротах львів’ян розписався Сергій Болбат. На 63-тій хвилині гол забиває Віктор Коваленко, а на 76-тій – фінальну крапку у матчі ставить Алан Патрік. До кінця поєдинку гравці ПФК «Львів» не спромоглися навіть на гол престижу, отож матч завершився із розгромним 5:0 на користь «Шахтаря».

У наступному турі ПФК «Львів» зіграє ще один виїзний поєдинок проти ФК «Маріуполь».