ПФК «Львів» стартував у новому сезоні Прем’єр-ліги з перемоги | Львівська мануфактура новин
ПФК «Львів» стартував у новому сезоні Прем’єр-ліги з перемоги
31 Липня, 14:03
logo-black

Софія Козаренко

У першому турі нового сезону Прем’єр-ліги України професійний футбольний клуб «Львів» зіграв виїзний матч з чернігівською «Десною». У першому таймі господарі виглядали активніше і вже через півгодини відкрили рахунок. Подачу партнера з лівого флангу ударом головою замкнув Артем Фаворов. На перерві коуч львів’ян Богдан Блавацький зумів підібрати для підопічних влучні слова, бо вже у другому таймі гості заграли впевненіше. І вже на 53-тій хвилині Пернамбуко ударом в нижній кут воріт «Десни» відновлює інтригу в матчі. Ще через півгодини новачок «Львова» Ренан віддав точний пас у штрафну площу на Алваро. Той пробив повз голкіпера – 2:1. Такий рахунок протримався до фінального свистка.

«Першу половину гри ми трішечки «проспали»: грали монотонно, пропустили після стандарту необов’язковий гол, – розповідає LMN головний тренер ПФК «Львів» Богдан Блавацький офіційному сайту клубу. – У перерві поспілкувалися з гравцями, сказали: «Якщо ми будемо грати монотонно – у кращому випадку заб’ємо один м’яч, а то й взагалі не заб’ємо. Потрібно прискоритися».

Десь з 55-ї хвилини прискорилися, забили хороший м’яч. Інтуїція тренерського складу спрацювала у тому, що ми не поспішили у перерві зробити заміни, й, хоча Пернамбуко не досить добре грав у першому таймі, саме він забив гол. Також вчасно зробили заміни на підсилення гри: що Богунов, який вийшов, міг забити, що Алваро, який забив гол. Тому ці моменти ми тонко відчули та вгадали з усіма змінами, особливо у другому таймі. У другому турі Прем’єр-ліги ПФК «Львів» у рідному місті приймає київське «Динамо». Матч відбудеться 3-го серпня.