Під час блекаутів Жовква буде з теплом і водою, – міський голова | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Під час блекаутів Жовква буде з теплом і водою, – міський голова
01 Жовтня, 13:51
logo-black

Під час блекаутів Жовква буде з теплом і водою, – міський голова

Усі котельні Жовкви забезпечені потужними генераторами, щоб у разі відключення електроенергії продовжувати подавати тепло в домівки містян. Про це в ефірі проєкту «Поголяд з Хмарочоса» на youtube-каналі LMN розповів голова Жовківської громади Олег Вольський.

«Всі котельні забезпечені генераторами дизельними і бензиновими. Дві з трьох міських котелень є на твердому паливі і його запас також є. Ми придбали палива на кілька місяців вперед. Водоканал також забезпечений великими генераторами, щоб в разі відключення світла подавати воду», – сказав він.

За словами Олега Вольського, Жовківська громада – єдина у Львівській області, яка за попередній рік цілодобово мала воду. Попри блекаути водопостачання продовжували, бо підготувалися заздалегідь.

Цього року в місті додатково закупили генератори і пальне до них.

«Об’єкти забезпечені генераторами 80, 90, 100 кіловат, щоб без електроенергії котельні продовжували працювати. Вони можуть працювати цілодобово, головне, щоб було паливо. Ми розуміємо, що це буде дуже дорого. Наприклад, один генератор потужністю на 100 кіловат бере в районі 20 літрів на годину дизелю чи бензину», – каже мер Жовкви.

Щодо пунктів незламності в громаді, то, за словами Олега Вольського, досвід минулого сезону показав, що в місті вони необхідні, адже жителі Жовкви їх відвідували, тоді як в селах ці пункти пустували.

Всю розмову з міським головою Жовкви ви можете переглянути тут.

Відео