Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Під час гри діти зможуть вивчити свій рід (ВІДЕО)
05 Січня, 09:33
logo-black

Під час гри діти зможуть вивчити свій рід (ВІДЕО)

Юлія Швидко 

Найближчим часом батьки матимуть можливість придбати для своїх дітей нову гру-пазл Родознай. Це тривимірний дерев’яний пазл, що складається із 50-ти деталей, за допомогою яких можна викласти модель свого роду. Гра буде цікавою для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Її можна використовувати як в родинному колі, так і в навчальних цілях для вивчення термінів спорідненості.

Цей проєкт вдалося реалізувати завдяки Благодійному фонду “Спадщина.UA” за підтримки Львівської освітньої фундації. Автор розробки – волонтер благодійного фонду “Спадщина.UA”, учасниця Етно-гурту ЖИВА, поетеса філологиня Марта Гурин – два роки виношували ідею такої гри.

“Мій батько багато часу присвятив вивченню нашого роду. Тепер знаємо про своїх предків до дев’ятого покоління. Усі вони були добрими, врівноваженими, співочими людьми. Я ж виховую двох дітей. Завжди хотіла за допомогою гри вибудувати рід. І це вдалося завдяки Львівській освітній фундації – ми виграли грант. Уже у нас з’явився перший клієнт. Ален виробник сказав, що можемо продати лише десять таких пазлів. Покупець погодився викупити цілу партію”, – розповідає LMN Марта Гурин.

81644242_2902246323140737_4075331129568133120_n

Наразі точно не відомо, скільки коштуватиме такий пазл. Орієнтовна вартість – 1800 грн.

“У пазлі є поверхня, на якій можна писати. Також 50 деталей, які показують різні покоління. Ця гра сімейна – діти мають нею займатися разом  дорослими. Батьки заповнюють табличку. Гра займає близько години. Мій з-річний синочок зрозумів, як складати пазли. Ним краще грається, аніж конструктором. Зі старшим братиком вибудували тунель”, – додає Марта Гурин.

РОДОЗНАЙ (Спадщина.UA, Львівська освітня фундація)

Знайомтеся! Нова гра-пазл Родознай для вивчення свого роду! :)#Родознай – це тривимірний дерев’яний пазл, що складається із 50-ти деталей, за допомогою яких можна викласти модель свого роду. Гра буде цікавою для дітей молодшого та середнього шкільного віку, її можна використовувати як в родинному колі, так і в навчальних цілях для вивчення термінів спорідненості.Як знатимемо, куди рости нашим кронам, як не відаємо, відки росте наше коріння? В часи, коли розмиваються моральні принципи та збільшується відстань між молоддю та старшими поколіннями – носіями культурної традиції і сімейних цінностей, як ніколи актуальним стає вивчення своїх коренів, виховання поваги до предків та усвідомлення свого місця у родовій системі.Цей неймовірний та дуже цінний проект отримав право на життя з ініціативи Благодійного фонду "Спадщина.UA" за підтримки Львівська освітня фундація.Автор розробки – волонтер благодійного фонду "Спадщина.UA", учасниця Етно-гурту ЖИВА, поетеса та чудова філологиня Марта Гурин.Також в рамках проекту розроблено сценарій свята родини, вікторини та ігри для вивчення роду, програму індивідуальної зустрічі та питальник для збору інформації від старожилів громади.Радо ділитимемося з Вами цими напрацюваннями задля відродження цінності роду у громадах Львівщини, проводитимемо для Ваших родин індивідуальні зустрічі – майстерки для побудови свого роду, а також прагнемо поставити гру на серійне виробництво задля максимального поширення цінностей роду в суспільстві.З вище зазначених питань просимо звертатися за тел. (067) 570 00 33 Марта Гурин.#лоф #львівськаосвітняфундація #спадщинаua #родознай

Опубліковано Спадщина.UA / Heritage.UA Пʼятниця, 3 січня 2020 р.

Фото: Facebook

Схожі новини