Під час карантину будівельні компанії не припиняли роботу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Під час карантину будівельні компанії не припиняли роботу
17 Травня, 16:52
logo-black

Під час карантину будівельні компанії не припиняли роботу

Львів’яни не поспішають продавати та купувати житло. Очікують, як далі розвиватимуться події у країні.

«У карантинний період ринок нерухомості на 80 відсотків зупинився. У цей час проводили операції, які люди розпочали ще до епідемії: придбав квартиру той, хто уже дав аванс. Люди, які ж мали в планах купити чи продати житло, зупинилися. Очікують, що ж буде далі. Ціни на нерухомість також зупинилися на тому рівні, на якому були у докарантинний період», – розповідає LMN Євген Міщанчук, голова Львівського регіонального відділення Асоціації фахівців нерухомості України.

Але будівельні компанії не припиняють працювати, адже чесно виконують зобов’язання перед своїми клієнтами. Наприклад, на об’єктах будівельної компанії GLOBUS роботи продовжуються в стандартному темпі.

«Ми не сповільнилися на жодному з п’яти об’єктів на стадії активного будівництва. За флагманським проєктом WashingtonCity одночасно будуємо 2 житлових будинки та масштабний, як для Львова, бізнес-центр. Також зводимо три житлові комплекси у преміум-класі GLOBUS Premium, GLOBUS Elite та GLOBUS Central Park та ЖК GLOBUS Park 2 у Сокільниках», – розповідають у будівельній компанії GLOBUS.

На будівельних майданчиках ведеться строгий контроль стану здоров’я робітників. Усі користуються засобами дезінфекції та дотримуються рекомендованої дистанції для будівельників. Працівники офісу, що перебувають  у зоні ризику, з першого дня карантину переведені на дистанційний режим роботи.

«Кількість запитів у відділ продажу з початку карантину збільшилася, але вони в основному мають інформативний характер. Поки люди цікавляться, не поспішаючи інвестувати. Та в недалекому майбутньому це приведе до угод купівлі-продажу. Найбільше клієнти питають про готові об’єкти та житлові комплекси на високій стадії готовності, – додають у компанії. – Більшість покупців цікавляться 100% оплатою і шукають житло для власного проживання. Ті, хто планує майбутній перепродаж, поки чекають більш вигідних цінових пропозицій. Люди відчувають страх і невпевненість у завтрашньому дні, стурбовані економічною ситуацією, курсом валют та соціально-економічними наслідками від введення карантину, тому попит на розтермінування та банківські кредити наразі не користується великою популярністю».

У компанії GLOBUS менеджери дистанційно консультують клієнтів, надають вичерпну інформацію в телефонному режимі та проводять огляд об’єктів за попереднім записом.

Фото: БК “Глобус”

Відео