Під час прощі у Страдч віруючі зможуть скласти присягу тверезості | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Під час прощі у Страдч віруючі зможуть скласти присягу тверезості
04 Червня, 18:10
logo-black

Під час прощі у Страдч віруючі зможуть скласти присягу тверезості

Леся Гаврилюк

26 червня відбудеться всеукраїнська проща – віруючих запрошують відвідати Страдч на Яворівщині. Цьогорічна проща присвяченна пам’яті страдецьких блаженних, дню мирянина та 30-літтю виходу УГКЦ із підпілля. Під час прощі заплановано декілька заходів.

“Архиєрейську Божественну Літургію очолить Блаженніший Святослав, отець і глава УГКЦ. Численні єпископи з України також підтвердили свою участь. Парафіяни зможуть освятити речі, приступити до сповіді, відвідати Хресну дорогу і дати присягу тверезості. Більше 120 священників будуть сповідати. Почнеться дійство о 9:00 з молебня у селі Ямельна, де було побито страдецьких блаженних. Звідси буде іти піша хода до підніжжя Страдецької гори. Це близько години. А вже о 11 години розпочнеться Архиєрейська літургія”, – повідомляє отець Іван Колтун, який організовує прощу.

Страдч – унікальне паломницьке місце, куди приходять помолитися десятки тисяч вірян.

“Проща забезпечена питною водою. На місці будуть декілька машин поліції та «швидкої допомоги». Це одноденна проща, тому можна з собою брати дітей. Головне взяти з собою по погоді. Обов’язково щось на голову, щоб оберегтися від сонця,” – інформує о. Іван Колтун.

Дізнатися деталі та слідкувати за перебігом подій можна на сторінці Страдч. Церкви Успення Пресвятої Богородиці у Фейсбуці. Там можна знайти і контактні дані організаторів паломництва.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео