Під час реставрації будівель Собору Святого Юра виявили змову на закупівлі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Під час реставрації будівель Собору Святого Юра виявили змову на закупівлі
15 Вересня, 17:42

Під час реставрації будівель Собору Святого Юра виявили змову на закупівлі

ТОВ «Підприємство «Турист» та «Будівельно монтажне підприємство Євробуд», під час підготовки та участі у процедурі закупівлі, яку у 2021 році оголосило Управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації, змовилися, аби виграти торги. Йдеться про закупівлю послуг з реставрації та пристосування будівель комплексу Архикатедрального Собору Святого Юра у Львові. Про це повідомили у Західному міжобласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України .

Сукупна очікувана вартість цієї закупівлі була 2 192 146 грн.

“Обидві компанії, всупереч Закону України «Про публічні закупівлі», узгоджували свої дії. Про це свідчать такі докази як використання відповідачами спільних ІР-адрес, наявність господарських відносин між ними тощо”, — йдеться у повідомленні.

За вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що призвели до спотворення результатів торгів, обидві фірми оштрафували на 68 000 грн кожну.

 

Додамо, що раніше журналісти ZAXID.NET писали, що у червні 2022 року СБУ спільно з поліцейськими викрили львівську будівельну фірму «Підприємство «Турист» на розкраданні бюджетних коштів під час реставрації території Архикатедрального собору святого Юра. Керівника фірми підозрювали у привласненні понад 2 млн грн.

 

ТОВ «Підприємство «Турист» вигравало кілька тендерів на роботи у соборі святого Юра. У 2018 році компанія перемогла у тендері на 8,3 млн грн. Кошти призначалися на роботи з впорядкування території подвір’їв, реставрацію дзвіниці, брам та огорож, завершення реставрації Митрополичих палат, влаштування громадських вбиралень.

 

За даними YouControl, ТОВ «Підприємство «Турист» зареєстроване у 1996 році у Львові на вул. Зубрівській. Керівником організації є Володимир Смалюх. Зазначається, що основним видом діяльності є організація будівництва будівель.

ТОВ «Будівельно монтажне підприємство Євробуд» за даними YouControl зареєстроване у 2020 році уселі Нижнє Гусне, що у Самбірському районі на Львівщині. Керівником організації є Назарій Назаревич. Основний вид діяльності компанії – будівництво житлових і нежитлових булівель.

 

Відео