Під час Великодніх свят на Львівщині поліцейські посилять контроль за публічним порядком | Львівська мануфактура новин
Під час Великодніх свят на Львівщині поліцейські посилять контроль за публічним порядком
02 Травня, 16:37

Під час Великодніх свят на Львівщині поліцейські посилять контроль за публічним порядком

У Львові та в області під час Великодніх свят працівники усіх служб та підрозділів поліціії забезпечуватимуть охорону публічного порядку. Про це повідомили у поліції Львівщини.

«Ми ретельно проаналізували оперативну обстановку на Львівщині, визначили завдання, провели необхідні розрахунки особового складу та готові до будь-яких ситуацій. Сподіваюсь, що Великдень на Львівщині пройде без порушень правопорядку і закликаю усіх мешканців бути відповідальними. У країні воєнний стан, тому не забувайте про правила безпеки. Спокійних вам свят», – зазначив  начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Олександр Шляховський.

В суботу та неділю, 4 та 5 травня, правоохоронці патрулюватимуть поблизу храмів, де відбуватимуться освячення пасок та Великодні богослужіння. Буде збільшено кількість нарядів для попередження та оперативного реагування на правопорушення, створені додаткові слідчо-оперативні групи, а також мобільні вибухотехнічні групи, до патрулювань залучатимуться кінологи зі службовими собаками.

Нагадуємо, що на території Львівщини комендантська година діє з 00.00 до 05.00.