Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Під час великоднього аукціону зібрали 195 тис грн на мікроавтобус для 24 бригади
09 Травня, 18:31

Під час великоднього аукціону зібрали 195 тис грн на мікроавтобус для 24 бригади

Протягом тижня в рамках благодійного аукціону «Великодня писанка» вдалося зібрати 195 тис грн. Ці кошти скерують на купівлю мікроавтобуса для 24 ОМБр імені короля Данила. Про це повідомили організатори – ГО “Молодь Яворівщини” та народний депутат Павло Бакунець.

За тиждень до Великодня жителі Львівщини готували та надсилали великодні композиції для аукціону. Це були писанки, кошики та великодні композиції. Загалом організатори отримали 188 лотів від 120 авторів з різних куточків Львівщини. Згодом з 26 квітня по 1 травня тривав аукціон. Переможні ставки зробити 120 учасників торгів, також фінансово долучитися місцеві підприємців, і в сумі на рахунок ГО “Молодь Яворівщини” надійшло 195 тис грн.

«У нас багато хороших людей, які шанують великодні традиції та хочуть допомогти ЗСУ. Нам вдалося обʼєднати усіх цих людей під час аукціону і зробити добру справу. Вже незабаром мікроавтобус буде допомагати 24 бригаді», – коментує Павло Бакунець, народний депутат, організатор аукціону.

До слова, 6 травня у свій день народження 24 ОМБр імені короля Данила отримала почесну відзнаку “За мужність та відвагу”. Відповідний указ опублікований на офіційному сайті Президента України.

whatsapp-image-2022-05-09-at-18-25-23
Схожі новини