«Під вами хитається крісло»: депутати обласної ради пропонують звільнити Олександра Ганущина | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Під вами хитається крісло»: депутати обласної ради пропонують звільнити Олександра Ганущина
24 Вересня, 13:18
logo-black

«Під вами хитається крісло»: депутати обласної ради пропонують звільнити Олександра Ганущина

Сьогодні на позачерговій сесії Львівської обласної ради голова фракції «Самопоміч» Інна Свистун запропонувала перенести питання дострокового припинення повноважень двох заступників голови Львівської облради. Натомість говорила про звільнення з посади голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина.

«Сьогодні позачергова сесія – ми усі розуміємо, для чого вона скликана. Ми пропонуємо, щоб уся президія пішла. Ви показали, що не здатні до конструктивної співпраці. Пропонуємо перенести два питання, поки не буде слухатись питання про припинення повноважень голови обласної ради. Наша фракція не хоче брати участі у чварах, які ви розвели», – сказала Інна Свистун.

«За» її пропозицію проголосувало 23 депутати. Рішення не прийняли.

Депутат від фракції «Народний контроль» Андрій Ковч назвав рішення про дострокове припинення повноважень заступників голови облради «виключно політичним» і запропонував зняти ці питання з порядку денного. Його теж не підтримали.

У сесійній залі час від часу депутати нагадували Ганущину, що він може залишитися без посади.

«Під вами хитається крісло», – наголошували.

Нагадаємо, що на сесії 10 вересня голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин анонсував звіт своїх заступників. Припустив, що їх можуть звільнити.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео