Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Під завалами багатоповерхівки у Маріуполі виявили близько 200 тіл
24 Травня, 13:14

Під завалами багатоповерхівки у Маріуполі виявили близько 200 тіл

У Маріуполі під час розбору завалів багатоповерхівки виявили близько 200 тіл з високим ступенем розкладання. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

“Маріуполь. Могильник. При розборі завалів багатоповерхівки в районі приміської АЗС-2 по пр. Миру в підвалі знайшли близько 200 тіл загиблих під завалами з високим ступенем розкладання”, – написав він.

За словами радника, місцеві жителі відмовились збирати та упаковувати тіла загиблих, тому МНС росії залишило місце робіт. Тіла загиблих залишились на місці, і тепер через частково розібрані завали майже у всьому кварталі чути трупний запах.

Також Андрющенко додав, що в місті фактично зупинився процес перепоховання з дворів багатоповерхівок.

«Через запровадження роботи з поховання та ексгумації так званої «державної корпорації «ритуал» з Донецька, процес перепоховання з дворів багатоповерхівок фактично зупинено. Для «офіційного» безкоштовного перепоховання треба дочекатись черги, самостійно привезти тіло загиблого в «морг» видавши, що тіло загиблого тільки знайдено або погодитись на запис відео, де заявник скаже що вбитий саме українською армією», – розповів він.

Радник зазначив, що через такі умови в імпровізованому моргу біля «Метро» на вулиці складено в пакетах велику кількість трупів, а місто перетворилось на суцільне кладовище.

photo_2022-05-24_09-55-03
Схожі новини