Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Підготуватись до ЗНО тепер можна через бот
13 Лютого, 15:24

Підготуватись до ЗНО тепер можна через бот

Одна з львівських IT-компаній створила бот, який допомагатиме учням вчитися математиці. Запустили програму в межах співпраці з Харківським національним економічним університетом. Про це повідомляють у компанії «Softserve», – пише Дивись-інфо.

Бот дає можливість безкоштовно та самостійно повторити здобуті протягом навчального процесу знання. Він не лише перевіряє, але й допомагає відпрацювати вирішення завдань у такому форматі, як це буде необхідно на ЗНО.

Проект втілений у чат-боті @HNEU_ZNO_math_bot в месенджері Telegram.

За 100 днів до ЗНО з математики бот розпочав підготовку випускників до складання іспиту.

«Маємо невтішну статистику – минулого року третина школярів продемонстрували рівень знань з математики нижче середнього показника», – пояснює мотивацію компанії В’ячеслав Лаптєв, IT Educational Program Manager в SoftServe.

До 18 травня 12:00 потрібно проходити завдання, які надсилає чат-бот. За їх успішне вирішення нараховуються бали. Результати всіх учасників складаються у рейтинг. Три учасники, які наберуть максимальну кількість балів, отримають цінні призи – планшети Apple iPad. Участь у чемпіонаті – безкоштовна, попередня реєстрація – не потрібна.

Схожі новини