Підлеглі депутата «Слуги народу» завдали збитків державі на 2.6 мільйона гривень(ФОТО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Підлеглі депутата «Слуги народу» завдали збитків державі на 2.6 мільйона гривень(ФОТО)
29 Січня, 20:08
logo-black

Підлеглі депутата «Слуги народу» завдали збитків державі на 2.6 мільйона гривень(ФОТО)

Правоохоронці викрили діяльність організованої злочинної групи, до складу якої увійшли 7 службових осіб одного з державних підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, – повідомили у Львівській прокуратурі.

За даними слідства, організував схему систематичного розкрадання деревини лісничий. До своїй незаконної діяльності він залучив також помічника лісництва, двох майстрів лісу та трьох лісників.

«Встановлено, що у період з березня по жовтень 2020 року, у кварталах майстерських дільниць та виділах одного із лісництв підприємства, без наявності відповідних дозволів на здійснення рубок (лісорубних квитків), учасниками організованої групи вчинено 11 незаконних порубок дерев різних порід (в тому числі дуб, граб, сосна, вільха та липа) в загальній кількості 295 одиниць. В подальшому фігуранти реалізовували продукцію суб`єктам підприємницької діяльності регіону, а ті, у свою чергу, на підконтрольних їм пилорамах здійснювали їх переробку», – йдеться у повідомленні прокуратури.

Зі слів правоохоронців, загальна сума завданих державі збитків склала понад 2,6 млн грн.

Усім фігурантам справи вже повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, за статтями: Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу. Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу. Зараз вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.

Винним у справі грозить тюрма від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Нагадаємо, керівником Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства незмінно роками є Анатолій Дейнека. Раніше управлінець був членом партії БПП. Зі зміною влади у країні – перейшов до «Слуг народу».

«Вже всі втомилися від вдаваної боротьби із злочинами в лісі. Як так може статися, що правоохоронці виявляють, але ніхто покарання так і не несе. Натомість людина, яка напряму відповідає за господарювання в лісі – отримує нагороди, більше того, є шанованим членом провладної команди «ЗЕ», продовжує перебувати на посаді. Як можна так цинічно брехати людям та мати цілу Львівщину за дурнів?, – каже у коментарі LMN Василь Курій, активіст команди «СтопЛісоцид». – На мою думку, речі потрібно називати своїми іменами – підлеглі  «Слуги народу» Анатолія Дейнеки завдали збитків державі на 2.6 мільйона гривень. У нього під носом організовують злочинні схеми, незаконні порубки, відкати, дають та беруть хабарі. Все це нагадує якийсь круговорот ідіотизму та короткозорості. Лісовози цілими днями вбивають Карпати…ми їх бачимо, а з провладних кабінетів, на жаль, не видно, конверти закривають».

 

Відео