Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Підліток на позиченому мотоциклі врізався у трактор
04 Червня, 16:21
logo-black

Підліток на позиченому мотоциклі врізався у трактор

 

Віра Потічна

 

Вчора у селі Циків Мостиського району трапилась аварія. 15-річний хлопець, керуючи мотоциклом, врізався в оприскувач трактора. Підліток не помітив припаркованого транспортного засобу, бо їхав без фари.

«Хлопець вже закінчив школу, десь вчився у Львові в коледжі. Того вечора сиділи з друзями в Цикові. Десь коло третьої ночі хлопчина сів на мотоцикл свого сусіда, хотів проїхатись. На узбіччі дороги при виїзді з села стояв припаркований трактор. Напередодні поламався, як їхав з поля. Хлопець, коли розігнався на мотоциклі, не побачив та врізався у нього. У мотоциклі не працювала фара», – розповідає LMN працівник сільської ради.

Аварію побачили друзі хлопця, адже компанія сиділа неподалік. Кинулись до постраждалого. Викликали і медпрацівників з місцевої амбулаторії.

«Наші медики надавали йому першу невідкладну поміч. А вже потім викликали «швидку» з району. Зараз хлопець у дитячій лікарні з важкими травмами, у реанімації. У нього відкрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку, в середині черепа накопичується повітря, а ще багато гематом та забоїв, – додає місцевий. – Мама того дня, як сталася аварія, якраз поїхала до Польщі на заробітки, одразу ж вернулася. Кажуть, стосовно припаркованого трактора нема зауважень. Всі вимоги були дотримані. Скоріш за все винен сам підліток, можливо сів за кермо випивший».

Фото: ілюстративне
Схожі новини