Підозра на інсульт: 15-річного мешканця Самбірщини екстрено доправили гелікоптером до львівської лікарні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Підозра на інсульт: 15-річного мешканця Самбірщини екстрено доправили гелікоптером до львівської лікарні
23 Жовтня, 14:36

Підозра на інсульт: 15-річного мешканця Самбірщини екстрено доправили гелікоптером до львівської лікарні

У суботу, 23 жовтня, гелікоптером медичної евакуації доставили до львівської лікарні 15-річного хлопця. У нього підозрюють гострий інсульт, пише Суспільне Львів.

За словами речниці Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги Тетяни Андрєєвої,  дитину евакуювали із міської лікарні у Добромилі.

“У хлопчика діагностована ниркова недостатність, а також є підозра на гострий мозковий інсульт. Було прийнято рішення госпіталізувати його до Західноукраїнського спеціалізованого медичного центру”, — розповіла Тетяна Андрєєва.

У Добромилі гелікоптер приземлився на стадіоні, а у Львові — поблизу Лікарні швидкої допомоги. Звідти каретою швидкої дитину перевезли у медцентр на вулиці Дністерській.

Зараз медики обстежують пацієнта.

Нагадаємо, 17 жовтня із Славського до Львова гелікоптером транспортували 11-річного хлопця у стані мозкової коми, повідомляє Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

  • 0
  • 3015
Відео