Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Підприємство Львівської обласної ради проти активіста: суд оприлюднив рішення
23 Лютого, 17:00
logo-black

Підприємство Львівської обласної ради проти активіста: суд оприлюднив рішення

Львівський апеляційний суд залишив без задоволення скаргу обласного комунального спеціалізованого підприємства «Галсільліс». Йдеться про рішення Старосамбірського районного суду щодо позову про захистить честі та гідності, який підприємство подало проти Василя Курія, борця з незаконними вирубками лісів.  Тоді активіст у соціальних мережах при публікації факту ненадежної вирубки лісу назвав організацію «злочинним терористичним угрупуванням». Суд тривав понад два роки, та врешті-решт визнав Курія невинним.

«Ухвала апеляційного суду підтверджує, що суд першої інстанції прийняв правильне рішення, яке є законним», – зауважує адвокат Василя Курія Назар Попівняк.

Василь Курій каже, що своєї думки про підприємство не змінив і від своїх слів не відмовляється. За його словами, факт взяття на хабарі очільника органзіцації лише підтверджує те, що його оціночне судження відповідає дійсності.

«Хочу подякувати Старосамбірському суду в особі  вже покійної Людмили Ніточко за неупереджений, об’єктивний розгляд справи, – каже LMN Василь Курій. – Вдячний адвокату за професіоналізм. А своїм друзям і всім тим, кому небайдужа доля нашого лісу, – за підтримку. На жаль, як на мене, «Галсільліс» і надалі залишається організцією, яка завдає непоправної екологічної та економічної шкоди Львівщини. Вона не тільки нагло вирізає ліси, а й не сплачує належно податки для громад, не дотримується у діяльності постанов обласного та державного рівня».

Схожі новини