Підписав розписку на 50 тис доларів чорнилами, які зникають: мешканця Стрийщини засудили на 6 років | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Підписав розписку на 50 тис доларів чорнилами, які зникають: мешканця Стрийщини засудили на 6 років
12 Червня, 14:05

Підписав розписку на 50 тис доларів чорнилами, які зникають: мешканця Стрийщини засудили на 6 років

Суд визнав винним жителя Стрийського району у шахрайстві. Він позичив у товариша 50 тисяч доларів та підписав розписку чорнилами, які зникають. Відтак, найближчі 6 років він проведе за ґратами. Про це розповіли у прокуратурі Львівської області.

Слідчі встановили, що засуджений знав, що у товариша є заощадження, тож  вирішив збагатитися за його рахунок.

Для цього він звернувся до знайомого із проханням позичити гроші для нібито розвитку підприємства. Потерпілий погодився допомогти другові, однак попросив написати розписку.

«В назначений день, фігурант прийшов на зустріч підписувати розписку із власною ручкою та наперед підготовленим чорнилом. Останнє мало властивості окислюватися під дією повітря та зникати з паперу через деякий час після використання»,  – йдеться у повідомленні.

Зловмисник підписав розписку ручкою із чорнилами, які зникають, та забрав 50 тисяч доларів США. Згодом, коли треба було повертати борг, фігурант справи заявив, що не позичав грошей. Коли потерпілий побачив розписку, то на ній уже не було підпису.

Однак, правоохоронці провели ряд експертиз та довели в суді, що засуджений підписав розписку та брав у борг гроші.

Відтак, зловмиснику призначили у вигляді шести років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.

Відео