Підрозділ 63 бригади отримав квадрокоптер від фонду «Яворівщина» вартістю майже півмільйона гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Підрозділ 63 бригади отримав квадрокоптер від фонду «Яворівщина» вартістю майже півмільйона гривень
07 Червня, 18:25

Підрозділ 63 бригади отримав квадрокоптер від фонду «Яворівщина» вартістю майже півмільйона гривень

Дрон DJI Matrice 30T вартістю 471 тис. грн допомагатиме проводити розвідувальні операції в будь-яку пору доби. На дрон традиціно збирали усім Яворівським районом.

Вчора БФ «Яворівщина» відзвітував, що дрон передали військовим з 63 ОМБр. Цей безпілотник дуже маневрений, оснащений потужними камерами та має звичайний і тепловізійний сенсори, тобто може виконувати місії в будь-яку пору доби.

«З ним жоден окупант не сховається від наших захисників ні вдень, ні вночі. Ще один плюс – висока роздільна здантність камер, що допомагає отримувати деталізоване зображення з великої висоти. В руках наших воїнів він виконає не одне бойове завдання і допоможе гнати орків з України. Дякую усім, хто долучився до збору», – зазначає Тарас Станько, директор фонду «Яворівщина».

Разом із коптером військовим передали 20 пар літнього тактичного взуття та кілька ящиків з медикаментами для першої допомоги.

Нагадаємо, у квітні фонд «Яворівщина» передав БТР SKOT бійцям 103 бригади ТрО. На нього протягом різдвяних свят зібрали понад 2 млн грн. Зараз броньовик виконує бойові завдання на сході України.

Відео