Підривник, який кинув гранати в односельців на сесії сільради, ніколи не служив у ЗСУ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Підривник, який кинув гранати в односельців на сесії сільради, ніколи не служив у ЗСУ
18 Грудня, 16:37

Підривник, який кинув гранати в односельців на сесії сільради, ніколи не служив у ЗСУ

Підривник, який кинув гранати в односельців на сесії сільради в Керецьках, ніколи не служив у ЗСУ та не захищав незалежність і територіальну цілісність країни, натомість із повномасштабним вторгненням оформив опіку над літньою матір’ю, щоб не бути мобілізованим.

Про це на брифінгу в Закарпатській ОВА повідомив заступник голови ОВА Ігор Шинкарюк, передає кореспондент Укрінформу.

“За інформацією, яка у нас є від правоохоронних органів, ця людина ніколи не служила в Збройних силах України та не брала участь у бойових діях для збереження територіальної цілісності та незалежності держави ні під час АТО в 2014 році, ні після повномасштабного вторгнення в 2022 році”, – сказав Ігор Шинкарюк.

За його словами, підривник свого часу проходив строкову службу в радянській армії, після чого жодного разу не проходив перепідготовку та не поновлював свої дані в центрі комплектації.

“Більше того, з початком вторгнення людина оформила опікунство над своєю літньої матір’ю – це, щоб було всім зрозуміло щодо його ставлення до захисту держави”, – додав Ігор Шинкарюк.

Водночас речниця Закарпатської прокуратури Катерина Хижняк зауважила, що підозрюваний перебуває у палаті однієї з лікарень під охороною правоохоронців.

Згодом його переведуть в інший медзаклад, де він перебуватиме у спецпалаті на час лікування.

Коли дозволить стан здоров’я, його переведуть у СІЗО.

Нагадаємо, що 15 грудня у селі Керецьки Хустського району під час засідання сесії сільради один із депутатів кинув на підлогу в залі три гранати, які одразу здетонували. Від підриву гранат постраждало 23 людини включно із підозрюваним. Це 16 чоловіків і 7 жінок віком від 28 до 68 років. Наразі 19 знаходяться в лікарні, троє у важкому стані. Чотирьох сьогодні виписали. Один із поранених, за даними ЗМІ, помер у лікарні.

Відео