Підсумки Дефлімпіади-2021: Україна виборола рекордну кількість медалей | Львівська мануфактура новин
Підсумки Дефлімпіади-2021: Україна виборола рекордну кількість медалей
16 Травня, 12:50

Українська національна збірна на міжнародних змаганнях серед спортсменів, які мають порушення слуху, посіла переконливе перше місце. Останньою завойованою медаллю стало золото у футбольному матчі зі збірною Франції. Про це повідомляє Національний паралімпійський комітет України.

«Національна дефлімпійська збірна команда України поставила яскраву золоту футбольну крапку Дефлімпіади-2021 у матчі з Францією! 1:0! Такий фінальний рахунок матчу!», – йдеться в повідомленні.

У підсумку змагань, Україна посіла перше місце за кількістю медалей. Наші спортсмени вибороли загалом 138 нагород, з них 62 золоті, 38 срібних і стільки ж бронзових. До першої трійки заліку також увійшли США – 55 нагород (20, 11, 24) та Іран – 40 (14, 12, 14).

“Це найкращий результат за всю історію виступів вітчизняних дефлімпійців”, – повідомили на сторінці Міністерства молоді і спорту України.

Додамо, збірну України представляли 170 атлетів у 15 видах спорту: бадмінтоні, баскетболі, боротьбі, велоспорті, волейболі, дзюдо, карате, кульовій стрільбі, легкій атлетиці, плаванні, пляжному волейболі, спортивному орієнтуванні, настільному тенісі, тхеквондо та футболі.