Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Підсумки ініціативи «Теплий Покров»: LMN зібрала понад 100 тисяч гривень на зимові речі для воїнів (ВІДЕО)
14 Жовтня, 18:29
logo-black

Підсумки ініціативи «Теплий Покров»: LMN зібрала понад 100 тисяч гривень на зимові речі для воїнів (ВІДЕО)

Сьогодні, 14 жовтня, головна редакторка Львівської Мануфактури Новин Юлія Аронова у прямому ефірі підсумувала результати ініціативи «Теплий Покров».  Наша команда зуміла зібрати 102 тисячі 258 гривень на теплі речі для захисників. Внески у валюті перевели у гривні та долучили до загальної суми. До ініціативи приєднались понад 120 українців з різних областей та ті, що мешкають за кордоном. 

«Хтось зробив мінімальний внесок, хтось перерахував кілька тисяч, а хтось – кілька десятків тисяч. Кожен внесок є дуже цінним і кожен внесок допоможе нам дійти до цілі, яку ми собі поставили – закупити якомога більше речей для наших воїнів і передати їх якомога швидше», – наголосила Юлія Аронова.

Серед тих, хто долучився до ініціативи, розіграли 7 лотів. Найбільше подарунків отримав Віталій, який задонейтив 11 166 гривень для ініціативи. Він отримає набори марок «Українська мрія» та «Доброго вечора, ми з України», м’яч з автографами футболістів та тренерів «Карпат» та ікону «Покров Богородиці» з колекції художника Івана Платка. Як один з внескодавців, які пожертвували найбільші суми для ініціативи, Віталій також отримає ящик для боєприпасів іноземного виробництва. Воєнні артефакти, які тепер виконуватимуть функцію сувенірів, нам для ініціативи передали друзі з фронту.  

Набір марок «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!» дістався пані Тетяні, яка мала 777 номер для розіграшу. Прапор з автографами зірок Євробачення-2017 отримає пані Наталія з номерком 1015. Футболку гравця «Карпат» Ігоря Дуця виграв пан Василь, який викупив аж 52 квитки, тобто пожертвував понад 5 тисяч гривень. Василь також отримає фронтовий артефакт від наших друзів з фронту – тубус від гранатомета одноразового використання.

Інший Василь за внесок у 5025 гривень отримав використану гільзу з танкової пушки. За внесок у 5800 гривень ящик з тубусами від мінометних бомб отримає пані Оксана. На першому ж місці за сумою внеску розміром 20 000 гривень  – пан Олег. Йому дістанеться тубус для чотирьох протитанкових керованих ракет. 

Команда Львівської Мануфактури Новин щиро дякує усім, хто долучився до ініціативи «Теплий Покров». Ми вже розпочали пошук якісної термобілизни та інших теплих речей. Про їх закупівлю обов’язково прозвітуємо у наших соцмережах. З переможцями розіграшу сконтактуємось додатково. Щиро дякуємо за довіру та підтримку. Продовжуємо працювати для нашої перемоги під покровом Богородиці та надійним захистом наших воїнів. 

Схожі новини