Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Підтримали одноголосно: депутати Мостиської ради регламентували роботу лісництв
26 Березня, 18:35
logo-black

Підтримали одноголосно: депутати Мостиської ради регламентували роботу лісництв

Депутати Мостиської міської ради проголосували за рішення, що регламентує порядок ведення лісового господарства та використання лісосировинних ресурсів на території ТГ.  Відтак, тепер в Мостиській громаді лісники можуть проводити рубки, виключно якщо відбулись громадські слухання, а їх протокол є в міській раді. 

Ініціатор прийняття такого рішення на Мостищині – депутат від Української галицької партії Олег Гіс. 

img_2073-1

Проєкт рішення пройшов постійну комісію з питань земельних відносин, комунального майна, екології, будівництва, архітектури та просторового планування. Та рекомендувала депутатському корпусу підтримати рішення. 

“Присутні депутати підтримали одноголосно. Це важливе рішення для нашої громади, адже вже сьогодні від вирубок страждають села Черневе, Старява, Малнів. Громада має знати, що відбувається з лісом та мати право впливати на кількість вирубок. І сьогоднішнє рішення якраз є інструментом для цього”,  – розповідає LMN Олег Гіс.  

Відповідно до рішення лісокористувачі також мають забезпечувати маркування транспорту для перевезення лісу та обов`язкове клеймування деревини, що відпускається під час лісозаготівельних робіт. Також депутати доручили лісництвам обмежувати рух вантажного транспорту, вага якого перевищує 7 тонн навантаження на вісь, на дорогах, що перебувають у комунальній власності громади за несприятливих погодніх умов.

За словами Олега, на цьому діяльність щодо впорядкування лісової господарки не завершується. Далі планують розробити положення, яке чітко регламентуватиме порядок проведення громадських слухань. 

Нагадаємо, першою рішення такого зразка прийняла Стрілківська громада. Розробити його допомагав громадський активіст Василь Курій. Зараз він також консультує інші громади при розробці схожих рішень. 

Схожі новини