Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Пішла по гриби і заблукала: на Стрийщині жінка цілу ніч провела у лісі
27 Вересня, 12:00

Пішла по гриби і заблукала: на Стрийщині жінка цілу ніч провела у лісі

На Стрийщині жінка цілу добу провела у лісі. Як повідомили в Головному управлінні ДСНС у Львівській області, це сталось учора, 26 вересня, в с. Покрівці.

Там під час збирання грибів, заблукала 74-річна жителька сел. Гніздичів.

Як з’ясувалось, мати з сином домовились, що шукатимуть гриби вздовж залізничної колії, яка розділяє ліс навпіл, однак жінка знехтувала домовленістю та відійшла далі. Коли син помітив, що мами немає, почав шукати її самостійно, але безрезультатно. Тоді він звернувся за допомогою до місцевих мешканців. Коли людей вже застала ніч, вони таки зателефонували до рятувальників. Жінку шукали протягом усієї ночі.

Вже вранці наступного дня вона самостійно вийшла з лісу до с. Йосиповичі. Жінка цілу ніч провела в лісі і спала стоячи, адже має хронічну хворобу, яка не дозволяє сидіти.

Рятувальники на руках донесли жінку до автомобіля і довезли додому, аби вона прийняла таблетки. Далі жінку передали медикам, які госпіталізували її до Жидачівської центральної районної лікарні.

Нагадаємо, нещодавно рятувальники шукали в лісі на Стрийщині 55-річного чоловіка, який також пішов збирати гриби і заблукав.

Схожі новини