“Пішла до лісу по чорниці”: на Жовківщині вже п’ятий день розшукують жінку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Пішла до лісу по чорниці”: на Жовківщині вже п’ятий день розшукують жінку
03 Липня, 11:50

“Пішла до лісу по чорниці”: на Жовківщині вже п’ятий день розшукують жінку

На Жовківщині розшукують 59-річну мешканку села Добросин Галину Сумик. У неділю зранку, 29 червня, жінка поїхала з сусідами до лісу у Пирятин збирати чорниці та загубилася. До пошуків зниклої залучили усі служби, родичів та волонтерів, однак наразі зусилля марні, передає Zaxid.net.

Як розповіла невістка Галини Сумик Мирослава, жінка мала з собою два відра, коли одне назбирала пішла по інше. Вона відлучилася від сусідів і загубилася. В обід жінка зателефонувала родичам і попросила за нею приїхати. Галина думала, що сусіди її залишили і вернулися додому.

«Вона вийшла з якогось боку лісу і не знала місцевості. Потім сказала, що йде по корову, згодом казала, що десь біля лікарні. Ми подумали, що з нею щось не те, що вона таке говорить. Вона в лісі, а там же лікарні нема», – каже Мирослава.

Згодом жінка на телефонні дзвінки не відповідала, а далі телефон розрядився і з нею більше не було зв’язку.

Зі слів невістки, свекруха здорова, ніколи раніше не мала проблем з психікою чи провалів у пам’яті. Спершу родичі самостійно намагалися знайти Галину Сумик, а вже увечері, в день її зникнення, звернулися в поліцію.

“Швидше за все, їй стало погано. Вона десь впала і лежить”, – вважає Мирослава.

Усіх, кому щось відомо про місце перебування Галини Сумик, просять повідомити на лінію 102 або за телефоном: 097 028 1758.

Особливі прикмети жінки: зріст 165 см, очі зелено-карі, середня тілобудова, волосся світло-русе з сивиною. Було одягнена у біло-жовтий комбінезон типу дощовика та гумові чоботи. З собою мала біле або прозоре відро та телефон Nokia.

Фото: Zaxid.net.

Фото основне: Сихів медіа.

Відео