Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Пішла з уроків та досі не повернулася: у Львові розшукують 9-класницю
17 Грудня, 15:36
logo-black

Пішла з уроків та досі не повернулася: у Львові розшукують 9-класницю

Львівська поліція оголосила в розшук зниклу 15-річну школярку Анастасію Фединську. Неповнолітня вчора, 16 грудня, вийшла з ліцею «Просвіта», що у центрі міста і досі ніхто її не бачив. На сполох забили викладачі навчального закладу, при якому дівчина і мешкала.

«Настя у нас навчається та живе у центрі із жовтня. До того була у дитячому притулку. Дівчинка вилучина зі сім’ї. На жаль, обставини у її житті складалися так, що на її шляху випало багато труднощів. Вихованням дитини ніхто не займався. Вона росла сама по собі. Має відбиток і вплив поганих компаній. За цей час, що вона у нас перебуває, це вже друге її зникнення. », – розповіли у центрі.

У ліцеї кажуть, діти бачили, як Анастасія зі школи подалась в сторону площі Митної до трамвайної колії. Куди поїхала дальше невідомо. Припускають може бути у подруги. Просять відгукнутися всіх, кому відоме місце перебування неповнолітньої.

«Дуже хочеться аби з дитиною було все гаразд, і насправді хочеться їй допомогти змінитися, позбутися шкідливих звичок, наставити на правильний шлях. Просимо, якщо хтось володіє інформацією про місце перебування дівчини повідомити за телефонами 102, або 0671250769, чи 0971436607.

Прикмети розшукуваної: 15 років, зріст приблизно 160 см, волосся русяве, середньої статури.

Схожі новини