Пішли подорожувати: зникли двоє маленьких стриян | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Пішли подорожувати: зникли двоє маленьких стриян
20 Серпня, 10:46

Пішли подорожувати: зникли двоє маленьких стриян

У Стрию учора, 19 серпня, близько 11.00 зникли двоє малолітніх дітей. 12-річний Олег Юрійович Козик та його на рік старший товариш Богдан Мирославович Андріїв пішли з дому подорожувати. Інформацію про зникнення дітей у той же день у соціальних мережах почали поширювати батьки. Сьогодні ж про розшук дітей повідомили поліцейські.

За інформацією правоохоронців, з собою хлопці мають – 2 велосипеди, намет, 2 спальника, теплі речі. Також попередньо встановлено, що вони можуть рухатись у напрямку міста Львів. Востаннє товаришів бачили 19 серпня близько 18.00 у районі села Дроговиж поблизу міста Миколаїв Стрийського району.

Прикмети, за якими можна опізнати розшукуваних:

Козик Олег Юрійович – одягнутий у чорні шорти, білу футболку, чорну кепку з червоним козирком, взутий у босоніжки. Їздить на велосипеді синього кольору з написом «КОЛЬТ».

Андріїв Богдан Мирославович – одягнутий у червону футболку, на голові – біла кепка. Має чорний рюкзак, чорну спортивну сумку з сріблястою вставкою. Їде на велосипеді гірського типу світлого кольору.

Якщо ви володієте інформацією, що допоможе встановили місцеперебування дітей, зголосіться на оперативну лінію 102 або у найближчий територіальний підрозділ поліції.

Відео