Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Пішов добровольцем 25 лютого: Дрогобиччина попрощалась із захисником
25 Травня, 17:32

Пішов добровольцем 25 лютого: Дрогобиччина попрощалась із захисником

Сьогодні Дрогобиччина попрощалась із загиблим захисником України – 42-річним Володимиром Німчаком. Мешканці громади вийшли віддати шану воїнові, – на шляху від Дрогобича до його родинного села – Волі Якубової. Про це повідомили у міській раді.

Володимир Німчак пішов добровольцем захищати рідну країну, одразу після повномасштабного вторгнення росії на українські землі, 25 лютого. Протягом трьох місяців чоловік виконував бойові завдання в одному з підрозділів Збройних Сил України. Загинув Володимир Німчак 22 травня 2022 року біля Миколаєва.

Сьогодні, 25 травня, о 10:00 траурна процесія з тілом загиблого воїна вирушила від л ікарняного містечка. Тіло везли по вулицях Шептицького, Сагайдачного, 22 січня, через Старе Село та Залужани, до батьківського села – Волі Якубової.

 

Чимало людей вийшли на вулиці, щоб провести захисника в останню дорогу, з належними почестями – на колінах, з лампадками та прапорами. Так конвой з домовиною доставили до батьківської хати у Волі Якубовій, де було проведено прощальну панахиду, – кажуть у міській раді.

Протягом дня тіло воїна перебувало в домі, де попрощатись з ним могли рідні, близькі, друзі та керівництво Дрогобицької громади.

О 16:00 в церкві святого Кузьми і Дем’яна у Волі Якубовій розпочали чин похорону.

img_4400-scaled
img_4416-scaled
Схожі новини