Після нічної зміни заснув за кермом: Жовківський суд звільнив від покарання 27-річного винуватця смертельної аварії | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Після нічної зміни заснув за кермом: Жовківський суд звільнив від покарання 27-річного винуватця смертельної аварії
15 Березня, 09:59

Після нічної зміни заснув за кермом: Жовківський суд звільнив від покарання 27-річного винуватця смертельної аварії

Жовківський районний суд звільнив від в’язниці 27-річного водія Volkswagen Passat, який спричинив смертельну аварію з вантажівкою поблизу Жовкви. Винуватцю призначили три роки іспитового терміну, повідомляє Львівський портал.

Аварія трапилася 22 серпня торік. Нагадаємо, що тоді водій автівки Volkswagen Passat їхав по трасі Тернопіль – Львів – Рава-Руська та поблизу села Смереків біля Жовкви виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з вантажівкою. У цій ДТП загинула пасажирка Volkswagen Passat, 46-річна жителька села В’язова. За кермом фури був громадянин Туреччини.

Зазначається, що в суді обвинувачений повністю визнав свою вину.

«Того дня я повертався додому разом із колегою після нічної зміни на хлібокомбінаті, де працював. Був втомлений і на момент зіткнення з фурою заснув, тому обставин ДТП не пам’ятаю», – пояснив він у суді.

Після аварії водій виплатив родичам загиблої 30 тис. грн моральної компенсації. Рідні жінки попросили суворо його не карати.

Суд врахував обставини та визнав 27-річного чоловіка винним, призначивши йому 5 років позбавлення волі. Втім від відбування покарання його звільнив. Упродовж трьох років він має періодично з’являтися до органів державної пенітенціарної служби та повідомляти про зміну місця проживання чи роботи. Крім цього, він має сплатити 5,7 тис. грн судових витрат.

На це рішення родичі загиблої протягом 30 днів ще можуть подати апеляцію.

Фото Нацполіції Львівщини

  • 0
  • 4605
Відео