Після Нового року: МОЗ пропонує ввести локдаун не у грудні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Після Нового року: МОЗ пропонує ввести локдаун не у грудні
04 Грудня, 11:47

Після Нового року: МОЗ пропонує ввести локдаун не у грудні

Міністерство охорони здоров’я не буде пропонувати запроваджувати локдаун до кінця року, але запропонує жорсткий карантин із перших чисел січня на три тижні. Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив на брифінгу 4 грудня.

“Усі лікарі розуміють, що з кінця січня і протягом лютого очікується сезонний пік захворюваності на грип. Це призведе до серйозного навантаження на медичну систему, тому до цього періоду потрібно підійти з мінімально можливими цифрами захворюваності на COVID-19, із мінімальною кількістю госпіталізованих із COVID-19”, – розповів очільник МОЗ Максим Степанов.

Тому МОЗ не рекомендуватиме вводити жорсткий карантин до кінця грудня, бо «бачать стабільний приріст нових випадків без різких стрибків». Але запропонує локдаун із початку січня на три тижні, щоб збити хвилю розповсюдження коронавірусу та розвантажити лікарні.

Згодом прем’єр-міністр Денис Шмигаль, відповідаючи на запитання депутатів в парламенті, не виключив, що уряд дослухається до рекомендацій МОЗ, і не запроваджуватиме жорсткий карантин у грудні.

За його словами, остаточне рішення можуть ухвалити на наступному засіданні уряду в середу. Водночас він наголосив, що навіть за жорсткого карантину громадський транспорт не зупинятимуть.

Відео