Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Після п’ятої спроби ДАБІ дозволило реконструкцію “Фабрики повидла” у Львові
29 Вересня, 18:06

Після п’ятої спроби ДАБІ дозволило реконструкцію “Фабрики повидла” у Львові

Найближчими днями у Львові розпочнеться масштабна реконструкція будівель «Фабрики повидла», що на вул. Богдана Хмельницького. Власник приміщень отримав дозвіл на реконструкцію від ДАБІ. На території закинутої фабрики створять арт-центр Jam Factory Art Center, повідомляє Zaxid.net.

Компанія «Харальд Біндер Калчурал Ентерпрайзис» чотири рази отримувала відмову від ДАБІ на погодження реконструкції «Фабрики повидла». З п’ятої спроби такий дозвіл отримати вдалося.

«Щоразу були певні формальні підстави, чому нам відмовляли. Одного разу, наприклад, змінилися умови подачі, про що нас не попереджали. Були інші, несуттєві, на наш погляд, зауваження. Два тижні тому ми вп’яте відправили документи і сьогодні отримали дозвіл», – говорить директорка “Jam factory” Божена Пеленська.

Генпідрядник 7CI Group впродовж найближчих кількох днів може розпочати реконструкцію будівель на вул. Хмельницького, 124. Завершити реконструкцію «Фабрики повидла» планують у 2022 році. Вартість цього проекту не розголошують, зазначає директорка.

1313131313131313134

У будівлях Фабрики створять центр сучасного мистецтва Jam Factory Art Center, який поєднуватиме різні сектори: сучасне мистецтво, театр, музику, кіно- та студійні майстерні. Також тут проводитимуть майстер-класи й лекції для художників. Передбачено простори для кінопоказів, театральних і музичних подій, мистецькі майстер-класи для дітей.

Австрійський історик та меценат Гаральд Біндер викупив будівлі «Фабрики повидла» ще у 2015 році. У 2016 році австрійська компанія Atelier Stephan Rindler розробила проект реконструкції «Фабрики повидла». Виконком міської ради Львова погодив містобудівні умови і обмеження на реконструкцію «Фабрики повидла» в кінці 2018 року.

Фото з відкритих джерел.

Схожі новини