На Львівщині після щеплення проти COVID-19 помер чоловік | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині після щеплення проти COVID-19 помер чоловік
17 Квітня, 09:13

На Львівщині після щеплення проти COVID-19 помер чоловік

Вчора, 16 квітня, на Львівщині зареєстрували перший смертельний випадок після вакцинації. Помер чоловік, якому було 63 роки. Він отримав щеплення проти COVID-19 вакциною AstraZeneca/Covishield, –  повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький на сторінці у Facebook.

Згідно інформації департаменту охорони здоров’я, щеплення чоловік отримав напередодні, 15 квітня.

Випадок смерті зареєстровано як несприятливу подію після імунізації, оскільки вона наступила протягом 30 днів після вакцинації проти COVID-19.

«Наразі цей випадок розглядає Регіональна група оперативного реагування на несприятливі події після імунізації/туберкулінодіагностики Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Важливо! Вакцинація проти COVID-19 не запобігає розвитку інших захворювань або смерті від інших причин», – йдеться у повідомленні.

Як повідомили згодом в адміністрації, згідно лікарського свідоцтва про смерть, у померлого була атеросклеротична хвороба серця, cтенозуючий кардіосклероз та гостра серцево-судинна недостатність.

Нагадаємо, в Україні вже фіксували випадки смерті після щеплення. Щоправда, у МОЗ щоразу відмовлялися пов’язувати їх із вакцинуванням. Зокрема Максим Степанов наголошував, що і провізор з Чернівців, який помер на 9 день після вакцинації, і військова з Одеси, смерть якої наступила через 2 дні після щеплення – мали інші хвороби.

Відео