«Після щирої молитви стали батьками»: у Львові виставили копію ікони, на якій Пресвята Діва усміхається | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Після щирої молитви стали батьками»: у Львові виставили копію ікони, на якій Пресвята Діва усміхається
03 Грудня, 18:23
logo-black

«Після щирої молитви стали батьками»: у Львові виставили копію ікони, на якій Пресвята Діва усміхається

У соборі Святого Юрія у Львові виставили для почитання копію Вифлеємської ікони Пресвятої Богородиці. Це єдина із прославлених ікон Божої Матері, на якій Пресвята Діва усміхається. Традиційно в іконографії Богородицю зображають серйозною, скорботною або замилуваною.

Ікону усміхненої Діви Марії виставили на початку посту, який почався минулого тижня. Вона стоятиме у храмі до Різдва.

«У нашому соборі ікона з’явилася п’ять років тому. Впродовж цього часу з року в рік ми її виставляємо саме в цей період, – розповідає LMN отець Роман Кравчик. – Її я придбав у Вифлеємі в Ізраїлі. Там було багато ікон, але я чомусь хотів саме цю. Уже почав шукати художників, які могли би мені таку ікону намалювати. І тут на Полі пастушків заходжу у крамницю, а там продається копія Вифлеємської ікони Пресвятої Богородиці. Зі собою не мав грошей, але продавець мені повірив, дав ікону і дозволив кошти за неї передати. Ми її освятили у храмі Різдва, там вона пробула шість днів».

Впродовж посту у соборі Юра щоденно служитимуть Молебень до ікони Пресвятої Богородиці. Щонеділі – Божественна літургія. Парафіяни храму розповідають, що завдяки молитвам до цієї ікони стали матерями та щасливо вийшли заміж.

«Свідчень є багато. Маємо подружжя, яке багато років не мало дітей, а після щирої молитви стали батьками. Також є бабуся, яка молилася, аби її онук змінився у своїй поведінці. Після цього дитина стала спокійнішою, гарно вчиться. А нещодавно прийшли чоловік з дружиною, які довгий час між собою сварилися. Жінка молилася до ікони – і в її сім’ї все налагодилося, – зазначає отець Роман. – Але все залежить від людини, яка молиться. Не треба думати, що прийшов до ікони і усі проблеми вирішилися. Важливо, аби це була щира розмова з Богом, Богородицею».

Фото: Дивись. інфо

Відео