Після смерті врятувала чотири життя: львівські медики віддали шану 47-річній жінці-донору (Відео) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Після смерті врятувала чотири життя: львівські медики віддали шану 47-річній жінці-донору (Відео)
29 Грудня, 20:19

Після смерті врятувала чотири життя: львівські медики віддали шану 47-річній жінці-донору (Відео)

Медики Клінічної лікарні швидкої допомоги Львова зробили коридор пошани для 47-річної жінки, яка одразу після смерті стала донором для чотирьох пацієнтів. Вони віддали їй шану хвилиною мовчання зі схиленими головами, йдеться у сюжеті ТСН.

«47-річну жінку госпіталізували з розривом аневризми. Через крововилив у неї відмер мозок. У жінки не було жодного шансу на життя. Її рідні – мама та син, що навчається в семінарії – одразу дали згоду на донорство задля порятунку інших життів», – розповідають лікарі.

Нирки отримали двоє тернополян – 35-річна жінка та 47-річний чоловік. Пересаджені органи запрацювали ще на операційному столі. Ці пацієнти почуваються добре.

Серце отримав 45-річний одесит. Чоловік – після інфаркту. Без пересадки органу у нього не було шансів на життя. На операцію також приїхали медики з Інституту серця на чолі з відомим кардіохірургом Борисом Тодуровим.

Печінку пересадили 39-річній жінці із Житомира, що мала цироз. Така хвороба не піддається лікуванню, тому єдиним виходом для пацієнтки була саме трансплантація.

«Усі чотири операції проводили водночас. Найважче далася пересадка печінки, адже таку операцію у Львові робимо вперше. Для її проведення ми запросили колег із Національного інституту хірургії та трансплантології імені Шалімова на чолі з Олександром Гриненком. Це – вкрай непроста операція, і вона тривала близько десяти годин», – додають медики.

39-річну Олену, жінку з пересадженою печінкою, удома чекає 11-річна донька.

 

 

Відео