Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Після зникнення перевіряли все”: у річці на Бущині знайшли рештки тіла 27-річного чоловіка
20 Жовтня, 13:06
logo-black

“Після зникнення перевіряли все”: у річці на Бущині знайшли рештки тіла 27-річного чоловіка

Марія Ланівська

У селі Топорів Буського району рятувальники виявили рештки чоловіка, який зник у 2018 році. Йдеться про місцевого мешканця Івана Панасюка, якому на момент зникнення було 27 років. Працівники аварійно-рятувальної маневреної групи у річці знайшли кістки хребта, тазу, плеча, ногу з черевиком та одежу з рюкзаком. В одежі, зазначають рятувальники, теж були кістки. 

“Хлопець був спокійним, ввічливим. Інколи міг випити, але сказати, що мав проблеми з алкоголем не можна. Останні роки жив з сестрою. Мама мала проблеми зі здоров’ям, померла швидше. Батько його, на відміну від Івана, мав проблеми з алкоголем, кілька років тому замерз взимку”, – розповідає LMN голова Топорівської сільської ради Ярослав Ковальчук. 

Чоловік, за інформацією поліції, зник рівно два роки тому – 19 жовтня 2018 року. Тоді, за словами Ярослав Ільковича, його бачили в компанії кількох молодиків в одному з сіл Радехівського району, що неподалік Топорова.  

“Хто ті чоловіки та що він з ними робив ніхто не знає. Після його зникнення, ясна річ, перевіряли усі навколишні села. І цю річку, де його рештки зараз знайшли, теж перевіряли. Тоді нічого не знайшли. Там нема стежки, тож навряд чи він міг би просто так там ходити. Є припущення, що його туди привезли та залишили значно пізніше зникнення”, – розповідає Ярослав Ковальчук. 

dec1b065-c14f-4e6d-ae83-17af4233e1ac
e65128d7-ba01-4f5f-a094-2fc091ba9d5e
Схожі новини