Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Після новорічної ночі з центру Львова cміття вивозили вантажівками
01 Січня, 15:20

Після новорічної ночі з центру Львова cміття вивозили вантажівками

Антоніна Склренко

3D-мапінг шоу показали новорічної ночі у центрі Львова. На фасаді Оперного театру демонстрували казкову історію про Різдво. Цього року люди традиційно веселилися, порушували порядок, але смітили менше.

“Святкувати Новий рік в центрі, біля ялинки, для нас уже традиція. Йдемо туди з сусідами. О 12 ночі, відкриваємо шампанське, загадуємо бажання. Цього року гарно в місті придумали з інсталяцією. Дітям дуже сподобалося це лазерне шоу. Люди були в захваті. На перший погляд, Новий рік під ялинкою, коло Оперного, зустрічало більше двох тисяч людей. Були і феєрверки, і пітарди кругом, все як завжди», – розповідає львів’янка Галина Павлик.

Організатори цього року постаралися, щоб гостям та жителям міста було ще цікавіше біля ялинки в новорічну ніч. Для цього майже годину показували їм музичне дійство у 3D. Все відбувалося під музичний супровід гурту Lirwak. А вже майже опівночі, продемонстрували відеомапінг «Історії про Різдво». Його створили на основі віршів Богдана-Ігоря Антонича та гуцульських приповідок.

Через веселі святкування Нового року, цієї ночі багато роботи було і в поліції.

“Близько 600 звернень отримали наші оператори із Галицького району міста, де традиційно біля головної ялинки на проспекті Свободи зустрічають Новий рік. Здебільшого це були дрібні порушення громадського порядку, розпивання спиртних напоїв, засмічення території, використання піротехніки та порушення тиші”, – кажуть у патрульній поліції Львова.

До речі, після новорічного святкування у мерії міста відмітили, що люди стали менше смітити. Якщо попередні роки з центру, де розташована головна ялинка, комунальники вивозили до шести вантажівок сміття, то цього року все обійшлось лише чотирма.

“Двірники і прибиральні машини в такі святкові дні виходять на роботу о 3.30. Після новорічної ночі  вивезли чотири машини сміття. Чергові прибиральники будуть працювати і впродовж всього 1 січня, щоб забезпечити чистоту в місті”,  – каже директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Ірина Маруняк.

ФОТО: 032.ua

Схожі новини