Після погроз від нардепа в Жидачівській редакції встановили камери спостереження – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Після погроз від нардепа в Жидачівській редакції встановили камери спостереження
01 Грудня, 13:30

Після погроз від нардепа в Жидачівській редакції встановили камери спостереження

Марія Оринчак

Головний редактор жидачівської газети “Новий час” Андрій Данилець повідомив про погрози від народного депутата Андрія Лозового. Каже, у п’ятницю 23 листопада, близько 5 години вечора, йому зателефонували з невідомого номера. Чоловік представився народним депутатом Андрієм Лозовим (Лозовий є депутатом від Радикальної партії Олега Ляшка – «Львівська мануфактура новин») та погрожував журналісту «переламати ноги та руки». За день до того в газеті «Новий час» опублікували статтю про Олега Ляшка, якого журналісти назвали “українським Жириновським”. Такі статті періодично виходять у газеті та об’єднані у серію публікацій.

 

temni-plyamy

«Сам дзвінок я, в принципі, проковтнув, бо мало хто може видзвонювати і погрожувати, – розповів «Львівській мануфактурі новин» Андрій Данилець. – В мене тоді взагалі склалось враження, що телефоніст перебуває в неадекватному стані, бо твереза і притомна людина не може починати розмову з незнайомою людиною з погроз і нецензурщини. Казав таке: «Алло, я народний депутат Андрій Лозовий. То ти редактор “Нового часу”? Слухай сюда, падло, приїду до Жидачева, морду наб’ю, руки і ноги поламаю, редакцію твою галіму спалю, а техніку поб’ю. Хто замовив Ляшка, падло?» І через кожне слово – матюк. А потім друзі сказали мені, що депутат написав про мене в соцмережі, і мене трохи взяло.»

1-60

На сторінці депутата у «Фейсбуці» і справді з’явилось повідомлення про «огидну проплачену публікацію проти Олега Ляшка» в газеті, редактором якої і є Андрій Данилець. Нардеп пише, що журналіст за неї отримав «конверт з грошима» від Львівського штабу Анатолія Гриценка. Андрій Данилець запевняє, що у статті згадав виключно загальновідомі факти про головного радикала Олега Ляшка. Цей матеріал не був замовним, бо газета в принципі такого не практикує. За словами журналіста, найчастіше до редакцій області з проханням опублікувати замовні матеріали звертаються саме представники радикальної партії. Журналіст розповів, що з паном Лозовим вони ніколи не бачились і не спілкувались, тому про якісь особисті образи мова йти не може. Він не бачився і з Ляшком, хіба що на ефірах «Шустер LIVE», де вони були запрошеними гостями. Після того, як історія набула розголосу, жодних вибачень чи погроз з боку нардепа чи його однопартійців на адресу редактора не було. Однак в редакції вирішили встановити біля входу камери спостереження.

«Ми знаємо, як діє ця братія. Не допустимо нищень майна редакції, ані фізичних залякувань мене та журналістів, тому й престрахувались,» – каже Андрій Данилець.

Журналісти «LNM» звернулися за коментарем і до нардепа Лозового. Однак поки відповіді не отримали.

Відео