Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Після тривалої хвороби в Рава-Руській помер молодий футболіст
16 Грудня, 17:46
logo-black

Після тривалої хвороби в Рава-Руській помер молодий футболіст

У суботу не стало футболіста команди «Локомотив» 31-річного Олега Зінька із Рави-Руської. Молодий чоловік помер від невиліковної хвороби.

«Це була істино людина з великої букви. Мій друг. Щирий, добрий, душа колективу і команди. Важко щось говорити. Бо досі не віриться, що його більше нема з нами”, – каже тренер команди «Локомотив» Роман Самчук.

Олег з юних літ грав у футбол. Спочатку виступав за «СК Рава», пізніше був гравцем «Локомотиву». Друзі по команді кажуть, завдяки Олегові й був створений цей футбольний клуб. Він був його натхненником. Переживав та всіляко відстоював його інтереси.

Пів року тому в Олега виявили страшну хворобу крові. Весь цей час чоловік лікувався та вірив, що все-таки повернеться до гри на футбольне поле. Зовсім недавно одружився і два місяці тому став батьком. У нього народився син.

Попрощатися з Олегом Зіньком можна буде завтра та післязавтра. Похоронять футболіста на місцевому кладовищі у Раві-Руській.

«Висловлюємо щирі та глибокі співчуття рідним і близьким Олега. Це непоправна втрата для всіх нас», – кажуть в обласній Федерація футболу.

Схожі новини