Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Після їзди в маршрутці львів’янка потрапила на операційний стіл
13 Березня, 13:04
logo-black

Після їзди в маршрутці львів’янка потрапила на операційний стіл

Юлія Швидко

Одинадцятий день 71-річна львів’янка Ірина Шандра знаходиться у лікарні «швидкої допомоги» на вул. Топольній. Туди потрапила 2 березня з травмами, які отримала у маршрутці №53. Їй прооперували ногу. Наступних п’ять місяців вона не зможе ходити, кажуть лікарі.

«Ірина Степанівна – чоловікова мама – поверталася зі Сихова від своєї доньки. Сіла на кінцевій зупинці у маршрутку №53. На автостанції №2 хотіла вийти. Водій дуже злився, бо не встигав по графіку. Коли мама була біля дверей, рушив з місця. Вона упала. Кричала від болю. Пасажири – три чоловіки – вимагали, аби  водій викликав «швидку». Він нервувався. «Чого розляглася? Я не встигаю», – кричав до мами. Завіз її на кінцеву зупинку, там таки викликав медиків”, – розповідає LMN невістка потерпілої Наталя Шандра.

У пенсіонерки діагностували переломи тазобедреної кістки та руки. Прооперували. Водій  маршрутки своєї вини не визнає. Каже, що жінка упала, коли автобус стояв. Родичі потерпілої шукають очевидців цієї ситуації. Просять зголоситися на номер: 097 333 43 90.

«У маршрутці їхав двірник з Мурованого, який любить випити. Мама помітила, що водій обмінювався з ним номерами телефону. Тепер його використовує як свідка. У маршрутці тоді – це було близько 18.00 – їхало ще три пасажири, які змусили водія викликати «швидку». Вони би могли розповісти правду. Тільки не знаємо, де їх шукати», – додає Наталя Шандра.

Фото: ілюстративне

Схожі новини