Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Північна об’їзна Львова вже проектується”, – нардеп Ростислав Тістик
20 Лютого, 21:00
logo-black

“Північна об’їзна Львова вже проектується”, – нардеп Ростислав Тістик

Сьогодні народний депутат від “Слуги народу” Ростислав Тістик мав зустріч з головою “Укравтодору” Олександром Кубраковим. Уточнив деталі щодо будівництва північної об’їзної Львова.

“Об’їзна вже проектується, і в травні проведуть тендер для початку робіт, – написав народний обранець на своїй сторінці у Фейсбуці. – Друга кільцева дорога дасть змогу розвантажити північно-західну частину області! І тішить, що в межах прокладання цієї об’їзної нарешті зроблять дорогу Жовква – Івано-Франкове. А це відрізок 30 км!”

Нагадаємо, про північну об’їзну Львова йдуть розмови вже понад 10 років. Наприкінці 2019-го уряд таки погодив кредит Європейського інвестиційного банку на її будівництво. Дорогу прокладатимуть упродовж чотирьох років та відкриватимуть у два етапи: від Бірок до Гряди та від Бірок до Запитова. У цих населених пунктах збудують дворівневі розв’язки – на перетині з дорогами Київ – Чоп, Львів – Рава-Руська та Львів – Краковець.

Траса матиме по дві смуги у кожному напрямку, огородження від пішоходів чи тварин, сім мостів, три шляхопроводи. У населених пунктах спорудять шумозахисні екрани від 2,5 м до 4 м заввишки. Цементно-бетонне покриття дороги матиме товщину 26 см.

Ростислав Тістик також зазначив, що вже є проект великої об’їзної між районними центрами у Львівській області.

“Ще одна гарна новина, таки буде дорога Куровичі – Перемишляни! Сьогодні – це єдиний в області районний центр без нормального під’їзду, – пише нардеп. – Ну і Самбір – Борислав. Техніку для ремонту вже готують і з дня на день роботи на цій ділянці мають стартувати”.

Фото: з Фейсбук-сторінки Ростислава Тістика.

Схожі новини