Північну об’їзну будуватимуть вже цього року | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Північну об’їзну будуватимуть вже цього року
07 Лютого, 16:04

Північну об’їзну будуватимуть вже цього року

Цього року біля Львова розпочнеться будівництво Північної об’їзної дороги, яка утворить повноцінне кільце із вже теперішньою Південною об’їзною. Про це повідомила Львівська міська рада.

У лютому комунальники оголосять тендер на реконструкцію першої ділянки. Йдеться про частину об’їзду від Рясне-Руської до Зимної Води. Робитимуть дорогу у декілька етапів.

Нова об’їзна матиме чотири смуги та цементно-бетонне покриття, а вздовж траси встановлять шумозахисні екрани.

Тут облаштують три дворівневі розв’язки: у селі Бірки — на перетині з місцевою дорогою Лозино-Бірки, біля села Гряда — на перетині з дорогою Тернопіль — Львів — Рава-Руська та поблизу села Малі Підліски — на перетині з дорогою Львів-Луцьк.

Нова дорога з’єднає міжнародну трасу М-06/Е40 Київ – Львів – Чоп та міжнародні дороги, що прямують від Львова до кордону з Польщею.

 

«Це суттєво розвантажить Південну об’їзну, якою, за різними даними, щодня курсує понад 20 тисяч автівок. Очевидно, що з роками така кількість лише зростатиме. Паралельно нова об’їзна розвантажить вулиці міста, оскільки основні транспортні потоки в напрямку Польщі та Закарпаття будуть скеровані цією дорогою. Виїхати зі Львова або ж навпаки потрапити у місто буде зручно з будь-якої точки», – повідомив директор департаменту міської агломерації ЛМР Юрій Лукашевський.

Окрім того, дорога матиме по дві смуги у кожному напрямку, огородження, мости та естакади. Поки що тут тривають додаткові екологічні та соціально-економічні дослідження, оскільки йдеться про дорогу з інтенсивним рухом.

Відео